Sosyal Medya

81Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Avantajları Neler?

Sesli Sohbet Seçenekleri 

            Kullanıcılar sesli sohbet etme imkanını yakalama fırsatını herhangi bir ücret ödemeden yaşamaktalar. Site ve sohbet kurallarını okuyup bu kuralları ihlal etmeyen herkes sabaha kadar sohbet odalarında kalarak aynı şehirde bulunduğu insanlarla sesli ve görüntülü olarak sohbet edebilir. Diğer seçenekler arasında sohbet hareketlerini görmek, sohbet odalarına en son giriş yapmış olan üyeleri takip etmek yer alıyor. Kullanıcıların en popüler şekilde kullandığı odalar da yeni üyelere işaret edilmekte. Oda isimleri ve oda sahipleri de yeni açılmış odaların alt kısmında ekstra olarak belirtilmekte. 

Sesli Sohbet Avantajları 

            Bir kullanıcı adı ve şifre ile birlikte sesli siteler avantajlarından faydalanmak mümkün görünüyor. İsteyenler kendi sesini kaydedip karşı tarafa aktararak sesli chat yapabilirken isteyenler de klasik olarak yazarak iletişime geçebilirler. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamalarda kendi şehrinde ya da ilçesinde olan kişilere filtreleme yöntemi ile ulaşmak da mümkün görünüyor.

            Sesli odaların gelişmiş arama seçenekleri bunlarla da sınırlı değil. Fotoğrafı olan ve olmayan üyeler arasında tercih yapmak, konuşma odalarına bu şekilde giriş yapmak da sunulan avantajlar arasında bulunmakta. İsteyenler için avatar seçme ayrıcalığı da bulunmakta. Buna göre isteyen fotoğrafları isteyen kendisine uygun avatarı seçerek direkt olarak sohbet odalarına giriş yapabiliyor. Burada girilen muhabbetler eşliğinde daha sonra gerçek hayatta da görüşülecek yeni arkadaşlıklara, yeni dostluklara yelken açmak artık hiç zor değil.

Yazar : uzmanpanel
05 Şub Çar 16:30
147 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar